Pracujte z domu
Ak máte radi spoločnosť ostatných, je pre vás táto práca ako stvorená. Nie je nikdy nudná a stretnete sa v nej s množstvom zaujímavých ľudí a príbehov. VYUŽITE ČAS STRÁVENÝ NA INTERNETE Ak navyše radi trávite čas na Facebooku, poteší vás, že počas hodín strávených online môžete tentoraz zároveň zarábať peniaze. Využívajte automatického koordinátora PPK. Vytvárajte filmy na youtube. Píšte zaujímavé články. Zdieľajte svoje skúsenosti online.
Obľúbili ste si výrobky dedra?
Drogéria DEDRA INNOVATIONS bola vytvorená odborníkmi v Českej republike. Je maximálne koncentrovaná. Nikdy nebola a nebude testovaná na zvieratách. Vyrábame ju a distribujeme s ohľadom na životné prostredie. Snažíme sa prinášať najlepšie výrobky na trhu s vysokou kvalitou.
Začnite už dnes
Pripoj sa medzi naše Dedrušky. Začni využívať zvýhodnené ceny pre registrovaných predajcov pre seba a svoju rodinu. Ukáž katalóg a webstránky DEDRA svojim priateľom, susedom, rodine alebo kolegom. Na začiatku od nich zbieraj objednávky - tak zarobíš svoje prvé peniaze alebo získaš zľavu na ďalšie produkty. Zarábať môžeš od začiatku. Pracovať môžeš, tam kde chceš ty. V kaviarni, novej trendy reštaurácii alebo v parku. Vezmi so sebou katalógy DEDRA a vzorky a stretnutie si uži!.
Ako sa stať predajcom
Na vyžiadanie vám zašlem ďalšie informácie o spolupráci a údaje potrebné k registrácii
  • - spolupráca je vhodná pre všetkých (matky na MD, študentov, zamestnancov, reštaurácie, upratovacie firmy ...)
  • - registrácia je bez poplatkov a k ničomu Vás nezaväzuje
  • - nakupujete si pre seba a svojich blízkych so zľavou alebo predávate výrobky za katalóg ceny
  • - pomôžte nám rozšíriť rady distribútorov a budete za to odmenení
Napíšte nám
V našom katalógu nájdete pomôcky k predaju