Umývanie v myčkách , GC0456R - ECORAPID AQUATIX gél do umývačky na 60 umývacích cyklov
ECORAPID AQUATIX gél do umývačky na 60 umývacích cyklov
ECORAPID AQUATIX 1 500 ml - multifunkčný gél do umývačky na 60 umývacích cyklov, s OSVIEŽUJÚCOU VÔNOU LIMETKY. HLAVNÁ MYCIA ZLOŽKA JE 100% biologicky odbúrateľná. VLASTNOSTI: umývací prostriedok s vysokou odmasťovacou schopnosťou okamžitý nástup účinku funkcie ochrany skla odstránenie zlúčenín vodného kameňa čistič nerezu a posilnenie lesku príborov odstránenie škvŕn od kávy a čaju prevencia proti zaschnutým kvapkám vody posilňovač umývacieho cyklu RAPID = RYCHLEROZPUSTNÝ, VHODNÝ AJ NA KRÁTKE PROGRAMY.VYSOKÝ OBSAH ENZÝMOV ELIMINÁCIE BIELKOVÍN A ŠKROBOV zo zvyškov jedla. po umytí bude tvoja riadu krásne žiarivé a lesklé pre perfektné výsledky umývania používajte vždy v kombinácii so soľou a leštidlom Ekológia Tento prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie stačí menšie / polovičná obal. Menšie obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v tvojej kuchyni oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd. Zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Posledná kvapka Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie. Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Umývanie v myčkách , EX0700 - AQUATIX ECOLOGIX multifunkčné tablety do umývačky
AQUATIX ECOLOGIX multifunkčné tablety do umývačky
Multifunkčné tablety do umývačky AQUATIX ECOLOGIX 60 TABS = 60 umývanie. (Pre perfektné výsledky umývania používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom) TABLETY NOVÉ GENERÁCIE Nové prírodné a odbúrateľné tenzidy. Ako prvý výrobca v ČR používame najnovšie typy enzýmov, ktoré zvyšujú účinok umývania. O 100% lepšie odstránenie škvŕn od kávy a čaju! Ľahko si poradí so škvrnami aj zvyšky zaschnutých nečistôt. Majú výborné odmasťovacie schopnosti. Dokonale umyjú sklo aj nerez, poradí si s príbory i panvicami. 86% testerov potvrdil, že nové "ZELENÉ EKO" tablety AQUATIX EKOLOGIXjsou LEPŠIE alebo POROVNATEĽNÉ s prémiovými "NE-EKO" tabletami (ZO SUPERMARKETU) NOVÝ EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍRODNÉ A odbúrateľný tenzidov Používaj koncetrát a šetri tak svoje peniaze a životné prostredie. 13 funkcií: 1) Funkcia predumytie na veľmi odolné nečistoty 2) Umývací prostriedok pre dôkladnú čistotu 3) Ochrana skla pred koróziou 4) Proti škvrnám od čaju a kávy 5) Lesk skla a porcelánu 6) Ochrana pred škvrnami od vodného kameňa 7) Rýchlo rozpustné 8) Proti zápachu 9) Pôsobí už pri nižších teplotách 10) Ochrana dekoru 11) Lesk nerezového riadu 12) Efekt rýchleho schnutia 13) Funkcia booster pre posilnenie umývacích účinkov Super nápad pre perfektné výsledky umývania používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom. Najlepšie výsledky dosiahneš pri 50/55 ° C alebo na automatický program. Pre krátke programy (30 minút) vkladaj tabletu na dno umývačky alebo využi náš ECORAPID AQUATIX gél. Zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme ťa, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie
Umývanie v myčkách , EX07005 - Tablety do umývačky AQUATIX® + kovová tyrkysová RETRO dóza ZADARMO
Tablety do umývačky AQUATIX® + kovová tyrkysová RETRO dóza ZADARMO
Multifunkčné tablety do umývačky AQUATIX® ECOLOGIX 60 TABS = 60 umývanie + ZADARMO smaltovaná kovová RETRO DÓZA v tyrkysovej farbe v hodnote 299 Kč / 11,99 € (rozmer dózy: š 16 xh 9,5 xv 17,5 cm) (Pre perfektné výsledky umývanie používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom) TABLETY NOVÉ GENERÁCIE Nové prírodné a odbúrateľné tenzidy. Ako prvý výrobca v ČR používame najnovšie typy enzýmov, ktoré zvyšujú účinok umývania. O 100% lepšie odstránenie škvŕn od kávy a čaju! Ľahko si poradí so škvrnami aj zvyšky zaschnutých nečistôt. Majú výborné odmasťovacie schopnosti. Dokonale umyjú sklo aj nerez, poradí si s príbory i panvicami. 86% testerov potvrdil, že nové "ZELENÉ EKO" tablety AQUATIX EKOLOGIXjsou LEPŠIE alebo POROVNATEĽNÉ s prémiovými "NE-EKO" tabletami (ZO SUPERMARKETU) NOVÝ EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍRODNÉ A odbúrateľný tenzidov Používaj koncetrát a šetri tak svoje peniaze a životné prostredie. 13 funkcií: 1) Funkcia predumytie na veľmi odolné nečistoty 2) Umývací prostriedok pre dôkladnú čistotu 3) Ochrana skla pred koróziou 4) Proti škvrnám od čaju a kávy 5) Lesk skla a porcelánu 6) Ochrana pred škvrnami od vodného kameňa 7) Rýchlo rozpustné 8) Proti zápachu 9) Pôsobí už pri nižších teplotách 10) Ochrana dekoru 11) Lesk nerezového riadu 12) Efekt rýchleho schnutia 13) Funkcia booster pre posilnenie umývacích účinkov Super nápad pre perfektné výsledky umývania používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom. Najlepšie výsledky dosiahneš pri 50/55 ° C alebo na automatický program. Pre krátke programy (30 minút) vkladaj tabletu na dno umývačky alebo využi náš ECORAPID AQUATIX gél. Zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme ťa, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie
Kuchyňa a umývanie riadu , GC0318 - Intenzívny EKO čistič umývačky DISHWASHER CLEANER AQUATIX® ECOLOGIX
Intenzívny EKO čistič umývačky DISHWASHER CLEANER AQUATIX® ECOLOGIX
INTENZÍVNY EKO ČISTIČ UMÝVAČKY vo forme tabliet, DISHWASHER CLEANER AQUATIX® ECOLOGIX, 6 tabs Čistí skryté časti hlboko vnútri umývačky a účinne odstraňuje mastnotu, zápach a nahromadené nečistoty na striekacích dýzach, filtra, vodným čerpadle a potrubí. Intezívne - čistenie umývačky, trysiek a filtra ODSTRAŇUJE - mastnotu a vodný kameň PREDLŽUJE - životnosť umývačky 2 SPÔSOBY POUŽITIA: 1) BEŽNÉ ČISTENIE UMÝVAČKY spolu s riadom: 1 tableta2) Totálny HYGIENA UMÝVAČKY bez riadu: 1 tableta do dávkovacej priehradky a druhá tableta čističe na dno prázdnej umývačky Tento NOVÝ čistič umývačky nahrádza skoršie tekutý čistič umývačky BERTHA v jednorazových fľaštičkách. * Je ešte viac ekologický svojím zložením aj obalom. * Má viac variantov použitia. * Je cenovo dostupnejšie. Zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme ťa, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie
Umývanie v myčkách , GC0335 - Special SALT soľ do umývačky extra veľké granule!
Special SALT soľ do umývačky extra veľké granule!
soľ do umývačky - extra veľké granule. Nevyhnutná súčasť pri umývaní riadu v umývačke. Soľ pomáha zlepšiť tvrdosť vody. Aby vaše umývačka fungovala perfektne.
Klasické umývanie riadu v umývačke = soľ do umývačky + leštidlo do umývačky + tablety (tableta) alebo prášok do umývačky.
3 kg balenie
Umývanie v myčkách , GC0077 - SHINE 500 ml leštidlo do umývačky
SHINE 500 ml leštidlo do umývačky
leštidlo do umývačky riadu, zaistí krásne lesklé riadu, 500 ml. S leštidlom SHINE bude vaša umývačka a riadu len žiariť.
Klasické umývanie riadu v umývačke = soľ do umývačky + leštidlo do umývačky + tablety (tableta) alebo prášok do umývačky.
Umývanie v myčkách , EX07004 - Tablety do umývačky AQUATIX® + kovová ružová RETRO dóza ZADARMO
Tablety do umývačky AQUATIX® + kovová ružová RETRO dóza ZADARMO
Multifunkčné tablety do umývačky AQUATIX® ECOLOGIX 60 TABS = 60 umývanie + ZADARMO smaltovaná kovová RETRO DÓZA v ružovej farbe v hodnote 299 Kč / 11,99 € (rozmer dózy: š 16 xh 9,5 xv 17,5 cm) (Pre perfektné výsledky umývanie používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom) TABLETY NOVÉ GENERÁCIE Nové prírodné a odbúrateľné tenzidy. Ako prvý výrobca v ČR používame najnovšie typy enzýmov, ktoré zvyšujú účinok umývania. O 100% lepšie odstránenie škvŕn od kávy a čaju! Ľahko si poradí so škvrnami aj zvyšky zaschnutých nečistôt. Majú výborné odmasťovacie schopnosti. Dokonale umyjú sklo aj nerez, poradí si s príbory i panvicami. 86% testerov potvrdil, že nové "ZELENÉ EKO" tablety AQUATIX EKOLOGIXjsou LEPŠIE alebo POROVNATEĽNÉ s prémiovými "NE-EKO" tabletami (ZO SUPERMARKETU) NOVÝ EKOLOGICKY ŠETRNÉ PRÍRODNÉ A odbúrateľný tenzidov Používaj koncetrát a šetri tak svoje peniaze a životné prostredie. 13 funkcií: 1) Funkcia predumytie na veľmi odolné nečistoty 2) Umývací prostriedok pre dôkladnú čistotu 3) Ochrana skla pred koróziou 4) Proti škvrnám od čaju a kávy 5) Lesk skla a porcelánu 6) Ochrana pred škvrnami od vodného kameňa 7) Rýchlo rozpustné 8) Proti zápachu 9) Pôsobí už pri nižších teplotách 10) Ochrana dekoru 11) Lesk nerezového riadu 12) Efekt rýchleho schnutia 13) Funkcia booster pre posilnenie umývacích účinkov Super nápad pre perfektné výsledky umývania používaj vždy v kombinácii so soľou a leštidlom. Najlepšie výsledky dosiahneš pri 50/55 ° C alebo na automatický program. Pre krátke programy (30 minút) vkladaj tabletu na dno umývačky alebo využi náš ECORAPID AQUATIX gél. Zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme ťa, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie