EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

BOXERKY S PUSH-UP EFEKTOM červené

Kód produktu: FC98271
BOXERKY S PUSH-UP efektom, pohodlné anatomicky tvarovanéboxerky pohodlného strihu so širokou gumou v páse, v prednej částitvarování a väčšie vačok pre pohodlie v intímnych partiách. "Prvotriedna materiál zaisťuje pohodlie pri celodennom nosení ...." Materiál: 95% modal, 5% elastan. Modálové vlákno má výborné vlastnosti pri nosení - je hebunké a hladké na pokožke. Modal je prírodný materiál vyrobený z celulózy bukového dreva. Hovorí sa mu umelý hodváb. Na tele sa nosí príjemne, je veľmi ľahký, vzdušný, navyše skvele odvádza pot. Preto je vhodný na použitie pri výrobe spodného prádla. V kombinácii s elastanom (spandex, lycra, DORLASTAN) potom bielizeň perfektne drží tvar a nevyťahuje sa.   Komfort pri nosení: VÄČŠIU vačiek PRE POHODLIE V intímnych partiách V PREDNEJ ČASTI "U" kontrastný lem - zvýrazní predné intímne partie 95% PODIEL Modal (PRUŽNÝ a kvalitné materiály) Anatomicky tvarované a ŠIROKÁ guma v páse Vo veľkosti 1 (M), 2 (L), 3 (XL), 4 (XXL).
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/24176_boxerky-s-push-up-efektem-zelene/images/FC98301-01.JPG https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/24180_boxerky-s-push-up-efektem-fialove/images/FC98291-01.JPG https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/24184_boxerky-s-push-up-efektem-tyrkysove/images/FC98281-01.JPG
Veľkosti
vel.4(XXL)
vel.3(XL)
vel.2(L)
vel.1(M)
Cena:
4.99 €
Kúpiť
Detailný popis

BOXERKY S PUSH-UP efektom, pohodlné anatomicky tvarovanéboxerky pohodlného strihu so širokou gumou v páse, v prednej částitvarování a väčšie vačok pre pohodlie v intímnych partiách. "Prvotriedna materiál zaisťuje pohodlie pri celodennom nosení ...." Materiál: 95% modal, 5% elastan. Modálové vlákno má výborné vlastnosti pri nosení - je hebunké a hladké na pokožke. Modal je prírodný materiál vyrobený z celulózy bukového dreva. Hovorí sa mu umelý hodváb. Na tele sa nosí príjemne, je veľmi ľahký, vzdušný, navyše skvele odvádza pot. Preto je vhodný na použitie pri výrobe spodného prádla. V kombinácii s elastanom (spandex, lycra, DORLASTAN) potom bielizeň perfektne drží tvar a nevyťahuje sa. Komfort pri nosení: VÄČŠIU vačiek PRE POHODLIE V intímnych partiách V PREDNEJ ČASTI "U" kontrastný lem - zvýrazní predné intímne partie 95% PODIEL Modal (PRUŽNÝ a kvalitné materiály) Anatomicky tvarované a ŠIROKÁ guma v páse Vo veľkosti 1 (M), 2 (L), 3 (XL), 4 (XXL).

Ďalšie súvisiace produkty