EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

4 FUSION šampón 400 ml extra volume pre objem a lepší vzhľad účesu

Kód produktu: FC9463
4 FUSION EXTRA VOLUME SHAMPOO 400 mlŠampon pre všetky typy vlasov s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a špeciálneho HAIR VOLUME komplexu pre bohatý objem vlasů.ŠAMPON pre každodenné použitie, ÚČINNÉ UMÝVANIE A výživu vlasov.    HAIR VOLUME COMPLEX dodáva objem a lepší vzhľad účesu obsahuje extrakt z Gleditschia sinensis (gledíčia trojtrnný), z kvetu Lamium album (hluchavka biela), z koreňa Panax ginseng (ženšen) kombinácia týchto druhov rastlín pôsobí synergicky a zlepšuje vitalitu a objem vlasov "Výber šampón podľa svojich potrieb a staraj o seba ako v profesionálnom salóne ...."   Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/20307_4-fusion-sampon-pro-vyzivu-vlasu-pro-vyzivu-vlasu/images/fc9461-02.jpeg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/20310_4-fusion-sampon-pro-blond-a-melirovane-vlasy-pro-blond-a-melirovane-vlasy/images/fc9464-02.jpeg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/20308_4-fusion-sampon-ozivujici-barvu-ozivuje-barvu/images/fc9462-02.jpg
sticker
Cena:
4.99 €
Kúpiť
Detailný popis

4 FUSION EXTRA VOLUME SHAMPOO 400 mlŠampon pre všetky typy vlasov s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a špeciálneho HAIR VOLUME komplexu pre bohatý objem vlasů.ŠAMPON pre každodenné použitie, ÚČINNÉ UMÝVANIE A výživu vlasov. HAIR VOLUME COMPLEX dodáva objem a lepší vzhľad účesu obsahuje extrakt z Gleditschia sinensis (gledíčia trojtrnný), z kvetu Lamium album (hluchavka biela), z koreňa Panax ginseng (ženšen) kombinácia týchto druhov rastlín pôsobí synergicky a zlepšuje vitalitu a objem vlasov "Výber šampón podľa svojich potrieb a staraj o seba ako v profesionálnom salóne ...." Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.

Ďalšie súvisiace produkty