Drogéria Domácnosť Dekorácia a hračky Móda Elektro

4 FUSION šampón 200 ml vitality complex pre výživu vlasov

Kód produktu: FC94611
4 FUSION VITALITY COMPLEX SHAMPOO 200 mlŠampon pre všetky typy vlasov s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a VITALITY komplex pre výživu vlasov. ŠAMPÓN pre každodenné použitie, ÚČINNÉ UMÝVANIE A výživu vlasov.    VITALITY KOMPLEX pre výživu vlasov obsahuje extrakt z Thymus Vulgaris (tymián obyčajný) proteíny zo Zea Mays (kukuričné proteíny) obsahuje vitamíny B5 a B6 "Výber šampón podľa svojich potrieb a staraj o seba ako v profesionálnom salóne ...."   Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26189_4-fusion-sampon-200-ml-blondieamelier-pro-blond-a-melirovane-vlasy/images/blondie.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26190_4-fusion-sampon-200-ml-extra-volume-pro-objem-a-lepsi-vzhled-ucesu/images/extra.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26191_4-fusion-sampon-200-ml-color-protect-ozivuje-barvu/images/color.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26193_4-fusion-sampon-200-ml-dandruff-proti-lupum/images/dandruff.jpg
sticker
Cena:
2.79 €
Kúpiť
Detailný popis

4 FUSION VITALITY COMPLEX SHAMPOO 200 mlŠampon pre všetky typy vlasov s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a VITALITY komplex pre výživu vlasov. ŠAMPÓN pre každodenné použitie, ÚČINNÉ UMÝVANIE A výživu vlasov. VITALITY KOMPLEX pre výživu vlasov obsahuje extrakt z Thymus Vulgaris (tymián obyčajný) proteíny zo Zea Mays (kukuričné proteíny) obsahuje vitamíny B5 a B6 "Výber šampón podľa svojich potrieb a staraj o seba ako v profesionálnom salóne ...." Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.

Ďalšie súvisiace produkty