EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

4 FUSION šampón 200 ml dandruff proti lupinám

Kód produktu: FC92441
4 FUSION DANDRUFFCONTROL SHAMPOO 200 mlŠampon s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a s patentovanou zložkou DANDRILYS®    Zložka DANDRILYS® je produkt na rastlinnej báze:  prírodná alternatíva oproti pyrition zinku  znižuje tvorbu lupín  normalizuje tvorbu mazu zmierňuje podráždenie (začervenanie, svrbenie) pokožky hlavy následne uľahčuje rast zdravých vlasov "DANDRILYS® je prírodná alternatíva, ktorá sa používánamísto pyritionu zinku (bežne používaná zložka proti lupinám) ..." Viete, že 50% populácie je sužované lupiny? Lupiny sú drobné čiastočky odumretej kože na hlave, ktorá nepríjemne svědí.Lidská pokožka sa obnovuje v intervale zhruba 4 dní.Původcem tvorby lupín sú kvasinky rodu Pityrosporum, ktoré sa rýchlo množia a dráždi tak pokožku hlavy . To spôsobuje začervenanie a svrbenie pokožky.    super nápad Prírodný produkt DANDRILYS® sa získava z brazílskej rastliny Zizipus Joazeiro (slovensky cicimek). V južnej Amerike sa kôra a lístia tejto rastliny používajú v tradičnej medicíne aj v kozmetickej starostlivosti o zuby a vlasy. Dužinaté plody niektorých druhov jsouvyužívány ako ovocie známe pod názvom jujuba. Zaujímavosťou je, že cicimku zostávajú zelené aj v dlhých obdobiach sucha.    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.
Varianty
šampon 400 ml
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26191_4-fusion-sampon-200-ml-color-protect-ozivuje-barvu/images/color.jpg
sticker
Cena:
2.79 €
Predaj skončíl
Detailný popis

4 FUSION DANDRUFFCONTROL SHAMPOO 200 mlŠampon s obsahom keratínu, D-panthenolu, výťažkov z prírodného hodvábu a s patentovanou zložkou DANDRILYS® Zložka DANDRILYS® je produkt na rastlinnej báze: prírodná alternatíva oproti pyrition zinku znižuje tvorbu lupín normalizuje tvorbu mazu zmierňuje podráždenie (začervenanie, svrbenie) pokožky hlavy následne uľahčuje rast zdravých vlasov "DANDRILYS® je prírodná alternatíva, ktorá sa používánamísto pyritionu zinku (bežne používaná zložka proti lupinám) ..." Viete, že 50% populácie je sužované lupiny? Lupiny sú drobné čiastočky odumretej kože na hlave, ktorá nepríjemne svědí.Lidská pokožka sa obnovuje v intervale zhruba 4 dní.Původcem tvorby lupín sú kvasinky rodu Pityrosporum, ktoré sa rýchlo množia a dráždi tak pokožku hlavy . To spôsobuje začervenanie a svrbenie pokožky. super nápad Prírodný produkt DANDRILYS® sa získava z brazílskej rastliny Zizipus Joazeiro (slovensky cicimek). V južnej Amerike sa kôra a lístia tejto rastliny používajú v tradičnej medicíne aj v kozmetickej starostlivosti o zuby a vlasy. Dužinaté plody niektorých druhov jsouvyužívány ako ovocie známe pod názvom jujuba. Zaujímavosťou je, že cicimku zostávajú zelené aj v dlhých obdobiach sucha. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.

Ďalšie súvisiace produkty