EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

ANTIPERSPIRANT SPRAY calming, na báze kamenca

Kód produktu: FC8802A
   Calming upokojujúce sladká vôňa skvele ladí s podmanivou vanilkou. V závere ohromí ovocné akordy a mošus. typ vône: marhuľová, ovocná, sladká hlava: pomaranč, ananás srdce: marhuľa základ: pižmá, vanilka ANTIPERSPIRANT spray 200 ml na báze kamenca z radu LA COLLECTION privée    Kamenec pôsobí prirodzene antibakteriálne, ľahko sťahuje kožné póry a spoľahlivo mierni zápach aj nadmerné potenie, bez toho aby upchával pokožku. Má skvelé antibakteriálne účinky, efektívne eliminuje výskyt baktérií v podpazuší, a tým pádom aj vznik nepríjemných pachov. Je základom pre antiperspiranty. Reguluje a rozkladá pachové baktérie.    Antiperspirant z radu LaCollection privée je vhodný pre mužov aj ženy. Stačí si len vybrať svoju obľúbenú vôňu. Antiperspirant je úplne bez pridaných farbív a nezanecháva biele stopy na oblečení. Neobsahuje konzervanty. Tento výrobok nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Môžete ho jednoducho použiť na celé telo i chodidlá. Jeho prednosti oceníte po celý rok. Odporúčame ho mať pri sebe aj pri cestovaní.    Veľkosť molekuly kamenca je veľká nedovoľuje tak jeho priestupnosť do tela cez pokožku. Zostáva len na jej povrchu. Kamenec je teda najúčinnejší a najbezpečnejší alternatívou k syntetickým dezodorantom.    super nápad Keď naši špecialisti pripravovali riešenia projektu výroby antiperspirantu, začali pátrať v minulosti. Namiesto chemických koktailov, ktoré zabraňujú poteniu, sme sa pozreli na jednu unikátnu a po celé tisícročia preverenú surovinu. Prírodné kamenec. Skúmaním jeho vlastností sme došli k záveru, že to je tá najlepšia cesta, ktorou pôjdeme. Kamenec je hojne využívaným nerastom už po celé tisícročia. Už starí Egypťania poznali jeho prednosti a využívali ho už viac ako 2000 rokov pred naším letopočtom pre jeho liečivé a antiseptické a sťahujúce vlastnosti. Prírodné kamenec je čistý minerálny kameň sa zvieravým a antibakteriálnym účinkom na pokožku. Použitie: Nastriekajte na umytú a vysušenú pokožku v miestach, kde sa potíš. Môžeš použiť aj na ošetrenie chodidiel. Po aplikácii nechaj niekoľko sekúnd zaschnúť. Tekutina sa odparí. Hotovo. Funguje    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/25981_antiperspirant-spray-loving-la-collection-privee/images/fc8806a-01.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/25984_antiperspirant-spray-nourishing-la-collection-privee/images/fc8803a-01.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/25992_antiperspirant-spray-restart-la-collection-privee/images/fc8795a-01.jpg
sticker
sticker
sticker
sticker
sticker
Cena:
5.99 €
Predaj skončíl
Detailný popis

Calming upokojujúce sladká vôňa skvele ladí s podmanivou vanilkou. V závere ohromí ovocné akordy a mošus. typ vône: marhuľová, ovocná, sladká hlava: pomaranč, ananás srdce: marhuľa základ: pižmá, vanilka ANTIPERSPIRANT spray 200 ml na báze kamenca z radu LA COLLECTION privée Kamenec pôsobí prirodzene antibakteriálne, ľahko sťahuje kožné póry a spoľahlivo mierni zápach aj nadmerné potenie, bez toho aby upchával pokožku. Má skvelé antibakteriálne účinky, efektívne eliminuje výskyt baktérií v podpazuší, a tým pádom aj vznik nepríjemných pachov. Je základom pre antiperspiranty. Reguluje a rozkladá pachové baktérie. Antiperspirant z radu LaCollection privée je vhodný pre mužov aj ženy. Stačí si len vybrať svoju obľúbenú vôňu. Antiperspirant je úplne bez pridaných farbív a nezanecháva biele stopy na oblečení. Neobsahuje konzervanty. Tento výrobok nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Môžete ho jednoducho použiť na celé telo i chodidlá. Jeho prednosti oceníte po celý rok. Odporúčame ho mať pri sebe aj pri cestovaní. Veľkosť molekuly kamenca je veľká nedovoľuje tak jeho priestupnosť do tela cez pokožku. Zostáva len na jej povrchu. Kamenec je teda najúčinnejší a najbezpečnejší alternatívou k syntetickým dezodorantom. super nápad Keď naši špecialisti pripravovali riešenia projektu výroby antiperspirantu, začali pátrať v minulosti. Namiesto chemických koktailov, ktoré zabraňujú poteniu, sme sa pozreli na jednu unikátnu a po celé tisícročia preverenú surovinu. Prírodné kamenec. Skúmaním jeho vlastností sme došli k záveru, že to je tá najlepšia cesta, ktorou pôjdeme. Kamenec je hojne využívaným nerastom už po celé tisícročia. Už starí Egypťania poznali jeho prednosti a využívali ho už viac ako 2000 rokov pred naším letopočtom pre jeho liečivé a antiseptické a sťahujúce vlastnosti. Prírodné kamenec je čistý minerálny kameň sa zvieravým a antibakteriálnym účinkom na pokožku. Použitie: Nastriekajte na umytú a vysušenú pokožku v miestach, kde sa potíš. Môžeš použiť aj na ošetrenie chodidiel. Po aplikácii nechaj niekoľko sekúnd zaschnúť. Tekutina sa odparí. Hotovo. Funguje Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie a kozmetiky.

Ďalšie súvisiace produkty