EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

ARGAN reversegen nočný pleťový krém a sérum v jednom s arganovým olejom

Kód produktu: FC6596
ARGAN reversegen 2in 1, NOČNÝ pleťový krém & sérum v jednom s arganovým olejom, 50 ml.    má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku má ochranné účinky proti pôsobeniu slnečného žiarenia je účinný antioxidant, pôsobí ako prirodzené antiseptikum "Antiaging" efekt (dodáva "mladistvejší vzhľad") vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových obsahuje tiež: Kyselinu hyalurónovú • Panthenol • Koenzým Q10 • Kolagén • Vitamín E    super nápad Ak ste si zamilovali rad NECTARIUM, tak ju skvele doplníte krémy s arganovým olejom, ktorý má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku, vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových. "Antiaging" efekt (dodáva "maldistvější vzhľad") Celá rada NECTARIUM báječne ladí s "červenými" sérami ARGAN reversegen 2in1    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15432_cannabis-nutrigen-nocni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom/images/FC6592-01ebe9b28e0529b985419e4600efac6dda_2.png https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15434_macadamia-liftigen-nocni-pletovy-krem-a-sserum-v-jednom/images/FC6594-01493c85cb0dd3d9da27d99c5acaa4e5d5_2.png https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15438_nocni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom-argirelin-goldline/images/VDPUfo/fc6598-nocni-goldline-serum.jpg
sticker
sticker
Cena:
13.99 €
Predaj skončíl
Detailný popis

ARGAN reversegen 2in 1, NOČNÝ pleťový krém & sérum v jednom s arganovým olejom, 50 ml. má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku má ochranné účinky proti pôsobeniu slnečného žiarenia je účinný antioxidant, pôsobí ako prirodzené antiseptikum "Antiaging" efekt (dodáva "mladistvejší vzhľad") vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových obsahuje tiež: Kyselinu hyalurónovú • Panthenol • Koenzým Q10 • Kolagén • Vitamín E super nápad Ak ste si zamilovali rad NECTARIUM, tak ju skvele doplníte krémy s arganovým olejom, ktorý má schopnosť posilňovať kožné väzivo a napínať pokožku, vyhladzuje existujúce vrásky a bráni tvorbe nových. "Antiaging" efekt (dodáva "maldistvější vzhľad") Celá rada NECTARIUM báječne ladí s "červenými" sérami ARGAN reversegen 2in1 Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.

Ďalšie súvisiace produkty