EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

MACADAMIA liftigen 2in1 nočný pleťový krém & sérum v jednom s makadamovými olejom

Kód produktu: FC6594
MACADAMIA liftigen 2in1, NOČNÝ pleťový krém & sérum v jednom s makadamovými olejom, 50 ml    podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky zvnútra, a tak napomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú olej z makadamových orechov sa veľmi ľahko sa vstrebáva, chráni, hydratuje a regeneruje pokožku obsahuje vitamíny A, B, E a má prirodzený UV faktor 3-4. obsahuje tiež: Kolagén • Argireline • Panthenol • Vitamín E • Vitamín A    super nápad Ak ste si zamilovali rad LAVANDERIUM, tak ju skvele doplníte krémy s makadamovými olejom, ktoré dodajú pleti prirodzenú hydratáciu zvnútra, a tak ju napomáhajú udržiavať pružnú, vláčnu a elastickú. celá rada LAVANDERIUM báječne ladí s "fialovými" sérami MACADAMIA liftigen 2in1    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15432_cannabis-nutrigen-nocni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom/images/FC6592-01ebe9b28e0529b985419e4600efac6dda_2.png https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15438_nocni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom-argirelin-goldline/images/VDPUfo/fc6598-nocni-goldline-serum.jpg
sticker
sticker
Cena:
15.99 €
Kúpiť
Detailný popis

MACADAMIA liftigen 2in1, NOČNÝ pleťový krém & sérum v jednom s makadamovými olejom, 50 ml podporuje schopnosť prirodzenej hydratácie pokožky zvnútra, a tak napomáha udržiavať ju pružnú, vláčnu a elastickú olej z makadamových orechov sa veľmi ľahko sa vstrebáva, chráni, hydratuje a regeneruje pokožku obsahuje vitamíny A, B, E a má prirodzený UV faktor 3-4. obsahuje tiež: Kolagén • Argireline • Panthenol • Vitamín E • Vitamín A super nápad Ak ste si zamilovali rad LAVANDERIUM, tak ju skvele doplníte krémy s makadamovými olejom, ktoré dodajú pleti prirodzenú hydratáciu zvnútra, a tak ju napomáhajú udržiavať pružnú, vláčnu a elastickú. celá rada LAVANDERIUM báječne ladí s "fialovými" sérami MACADAMIA liftigen 2in1 Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.

Ďalšie súvisiace produkty