EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

CANNABIUM nutrigen 2in1 denný pleťový krém & sérum v jednom s konopným olejom

Kód produktu: FC6591
CANNABIUM nutrigen 2in 1, DENNÚ pleťový krém & sérum v jednom s konopným olejom, 50 ml    veľmi dobre vstrebateľný do pokožky hypoalergénne najmä pre suchú pokožku, ktorú hydratuje a zvláčňuje pomáha obnovovať prirodzený ochranný mikrofilm a tým zvyšuje odolnosť pokožky voči negatívnemu pôsobeniu okolitého prostredia obsahuje tiež: Aloe vera • Panthenol • Alantoín • Vitamín E    konopný olej Pri vývoji nového radu konopné kozmetiky CANNABIUM genetics sensitive sme sa sústredili na využitie konopného oleja. Konopný olej je známy svojim priaznivým vplyvom na pokožku s kožnými problémami ako napr. Ekzém (napr. Atopický), lupienka, akné, seboroická dermatitída, lupiny atď ... Spomaľuje procesy starnutia kože, hydratuje a zvláčňuje. Vďaka vyváženému obsahu esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, cannabinoidov a ďalších prírodných látok sú cenené predovšetkým jeho protizápalové, regeneračné a antibakteriálne vlastnosti.    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15433_macadamia-liftigen-denni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom/images/FC6593-01ad1953536a749290fcfe15acb9127a5d_2.png https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/15437_denni-pletovy-krem-a-serum-v-jednom-argirelin-goldline/images/Wkmjm6/fc6597-denni-goldline-serum.jpg
sticker
sticker
Cena:
13.99 €
Kúpiť
Detailný popis

CANNABIUM nutrigen 2in 1, DENNÚ pleťový krém & sérum v jednom s konopným olejom, 50 ml veľmi dobre vstrebateľný do pokožky hypoalergénne najmä pre suchú pokožku, ktorú hydratuje a zvláčňuje pomáha obnovovať prirodzený ochranný mikrofilm a tým zvyšuje odolnosť pokožky voči negatívnemu pôsobeniu okolitého prostredia obsahuje tiež: Aloe vera • Panthenol • Alantoín • Vitamín E konopný olej Pri vývoji nového radu konopné kozmetiky CANNABIUM genetics sensitive sme sa sústredili na využitie konopného oleja. Konopný olej je známy svojim priaznivým vplyvom na pokožku s kožnými problémami ako napr. Ekzém (napr. Atopický), lupienka, akné, seboroická dermatitída, lupiny atď ... Spomaľuje procesy starnutia kože, hydratuje a zvláčňuje. Vďaka vyváženému obsahu esenciálnych mastných kyselín, vitamínov, cannabinoidov a ďalších prírodných látok sú cenené predovšetkým jeho protizápalové, regeneračné a antibakteriálne vlastnosti. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.

Ďalšie súvisiace produkty