EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

ANATOMIXX® platforma z pamäťovej peny na existujúce matraci

Kód produktu: FC5577
ANATOMIXX® platforma 5 cm na existujúce matraci je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny. Velúrový poťah z príjemného, hebkého, hladivého, tulivého, bavlneného velúru vo sviežo zelenej farbe Rozmery: dĺžka 200 cm, šírka 90 cm, výška 5 cm. Hlavné výhody: poskytuje oporu chrbtici a reaguje na teplotu tela tým, že sa mu prispôsobí uľavuje od bolesti chrbtice, bedier i ramien 5 cm vysoká platforma podopiera tvoje telo a dáva ti pocit "bez tiaže" zlepšuje krvný obeh a upokojuje dolnej časti chrbta, chrbtice a nôh nebudeš cítiť žiadny tlak na nohy, panvicu, kostrč, lopatky ani ramená tvoja stará matrace dostane úplne novú formu a stane sa z nej úplne nová znižuje alergické reakcie na roztoče - poťah je snímateľný a prateľný na existujúce pružinový alebo penovou matrac na pohovky, váľandy alebo rozkladacie postele    Odporúčame pre: • existujúce "obyčajné" matrace • pre tých, ktorí zaspávajú na boku alebo na bruchu • všetkých ktorí chcú mať mäkšie a pohodlnejšie matrac • všetkých, ktorí preferujú zdravé spanie "ANATOMIXX® platforma je vyrobená zo 100% 5 cm hrubé pamäťovej peny je určená pre všetkých, ktorí si chcú zo svojej existujúcej matrace urobiť komfortníanatomické lôžko ...."  ANATOMIXX® memory foamVnitřní penová časť je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny (špičková kvalita - pri výrobe nebolo použité žiadnych lacných a nekvalitných náhrad). Ostatní výrobcovia používajú ako výplň bežné duté vlákno, ale to sa zľahne a po mesiaci prestáva plniť svoju funkciu. Ako je pre značku FC zvykom, vyberáme vždy len ten najlepší materiál! Porovnanie s konkurenciou: Konkurencia ponúka podobný produkt len vo výšce3,5 cm, naša ANATOMIXX® platforma je 5 cmvysoká - teda o 43% vyššia! Druhá konkurencie nabízípodobný produkt, ALE 3 cm je obyčajná pena LEN 2 cm horné vrstvy sú z pamäťovej peny. ANATOMIXX® memory foam Memory foam (pamäťová pena) bola vyvinutá v NASA na základe požiadaviek kozmického výskumu. ANATOMIXX® memory foam dokáže kopírovať telo na základe hmotnosti človeka (pena sa prispôsobí telu) a zároveň táto pena reaguje tiež na telesnú teplotu človeka. ANATOMIXX® memory foam v momente zahriatia telom zmäkne a vďaka efektu tzv. "Pomalého vrátenia do pôvodného stavu" obmedzujú protitlak na exponovaných miestach a zabraňujú nepríjemným tlakom a proleženinám.Dochází k zlepšenému prekrveniu, spánok alebo sedenie sú teda bez neustálych zmien polohy kľudnejšie a pohodlnejšie .
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/23467_anatomixx-baby-platforma-pristylka/images/FC55771-01.JPG https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/23466_anatomixx-baby-matrace/images/FC55772-01.JPG
Cena:
110.00 €
Predaj skončíl
Detailný popis

ANATOMIXX® platforma 5 cm na existujúce matraci je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny. Velúrový poťah z príjemného, hebkého, hladivého, tulivého, bavlneného velúru vo sviežo zelenej farbe Rozmery: dĺžka 200 cm, šírka 90 cm, výška 5 cm. Hlavné výhody: poskytuje oporu chrbtici a reaguje na teplotu tela tým, že sa mu prispôsobí uľavuje od bolesti chrbtice, bedier i ramien 5 cm vysoká platforma podopiera tvoje telo a dáva ti pocit "bez tiaže" zlepšuje krvný obeh a upokojuje dolnej časti chrbta, chrbtice a nôh nebudeš cítiť žiadny tlak na nohy, panvicu, kostrč, lopatky ani ramená tvoja stará matrace dostane úplne novú formu a stane sa z nej úplne nová znižuje alergické reakcie na roztoče - poťah je snímateľný a prateľný na existujúce pružinový alebo penovou matrac na pohovky, váľandy alebo rozkladacie postele Odporúčame pre: • existujúce "obyčajné" matrace • pre tých, ktorí zaspávajú na boku alebo na bruchu • všetkých ktorí chcú mať mäkšie a pohodlnejšie matrac • všetkých, ktorí preferujú zdravé spanie "ANATOMIXX® platforma je vyrobená zo 100% 5 cm hrubé pamäťovej peny je určená pre všetkých, ktorí si chcú zo svojej existujúcej matrace urobiť komfortníanatomické lôžko ...." ANATOMIXX® memory foamVnitřní penová časť je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny (špičková kvalita - pri výrobe nebolo použité žiadnych lacných a nekvalitných náhrad). Ostatní výrobcovia používajú ako výplň bežné duté vlákno, ale to sa zľahne a po mesiaci prestáva plniť svoju funkciu. Ako je pre značku FC zvykom, vyberáme vždy len ten najlepší materiál! Porovnanie s konkurenciou: Konkurencia ponúka podobný produkt len vo výšce3,5 cm, naša ANATOMIXX® platforma je 5 cmvysoká - teda o 43% vyššia! Druhá konkurencie nabízípodobný produkt, ALE 3 cm je obyčajná pena LEN 2 cm horné vrstvy sú z pamäťovej peny. ANATOMIXX® memory foam Memory foam (pamäťová pena) bola vyvinutá v NASA na základe požiadaviek kozmického výskumu. ANATOMIXX® memory foam dokáže kopírovať telo na základe hmotnosti človeka (pena sa prispôsobí telu) a zároveň táto pena reaguje tiež na telesnú teplotu človeka. ANATOMIXX® memory foam v momente zahriatia telom zmäkne a vďaka efektu tzv. "Pomalého vrátenia do pôvodného stavu" obmedzujú protitlak na exponovaných miestach a zabraňujú nepríjemným tlakom a proleženinám.Dochází k zlepšenému prekrveniu, spánok alebo sedenie sú teda bez neustálych zmien polohy kľudnejšie a pohodlnejšie .

Ďalšie súvisiace produkty