EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

ANATOMIXX aktívny zónový matrac z pamäťovej peny 100 x 200 x 21 cm

Kód produktu: FC16072
Vďaka matraci ANATOMIXX® sa budeš budiť odpočinutý a plný energie! ANATOMIXX® MATRACE 90 x 200 x 21 cm obsahuje celkom 5,5 cm pamäťovej peny. Nosnosť matraca 150 kg. ANATOMIXX® "REVOLÚCIA VO spánku a relaxácie ..." ANATOMIXX® memory foam (pamäťová pena) bola vyvinutá v NASA na základe požiadaviek kozmického výskumu. Dokáže kopírovať telo na základe hmotnosti človeka (pena sa prispôsobí telu) a zároveň táto pena reaguje tiež na telesnú teplotu človeka. Výhody ANATOMIXX® matrac z pamäťovej peny celkom 5, 5 cm (1,5 cm + 4 cm) ANATOMIXX® pamäťovej peny snímateľný prací poťah (vrstva 1 + 2 + 3) vrátane ANATOMIXX® vrstvy vďaka svojmu zloženiu reaguje ANATOMIXX®paměťová pena výborne na tlak a teplotu lidskéhotěla a prináša tak skvelé ortopedické vlastnosti.Kvalitní ANATOMIXX® pamäťová pena si svoju účinnostudrží po mnoho rokov a jej vlastnosti sú trvalé. Jej otvorená bunková štruktúra navyše zaisťuje potrebnú vzdušnosť matraca. matrac z ANATOMIXX® pamäťovej peny prinášajú najnižšie zpětnýodpor voči telu zo všetkých ostatných materiálov. Pri spaní na lenivej pene sa znižuje počet otočení tela počas spánku a spánok sa celkovo upokojí.  D DETAILNÝ REZ MATRACOV 1. Zelená velúrová vrstva s plastickým prošíváním.Materiál je príjemný, hebký, hladivé, bavlnený velúr. 2. Vrstva z ANATOMIXX® čistej pamäťovej peny, výška 1,5 cm, hustota 50 kg / m3. 3. Fixačný vrstva z priedušnej sieťoviny .. 4. ANATOMIXX® pamäťová pena s kúskami modrého gélu s termoregulačné funkciou, výška vrstvy 4 cm, hustota 45 kg / m3. 5. Spodná vrstva jadra matraca z vysoko odolnej pevnej studenej peny pre dostatočnú oporu a umocnenie pocitu beztiaže, hustota 30 kg / m3, výška vrstvy 15 cm. 6. Spodná textilná vrstva s protišmykovými bodmi. 7. Ochranný velúrový poťah so zapínaním na zips. 8. Ventilačné 3D sieťovina. Vnútorná penová časť je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny (špičková kvalita - pri výrobe nebolo použité žiadnych lacných a nekvalitných náhrad). Ostatní výrobcovia používajú ako výplň bežné duté vlákno, ale to sa zľahne a po mesiaci prestáva plniť svoju funkciu. Ako je pre značku FC zvykom, vyberáme vždy len ten najlepší materiál! V momente zahriatie telom zmäkne a vďaka efektu tzv. "Pomalého vrátenia do pôvodného stavu" obmedzujú protitlak na exponovaných miestach a zabraňujú nepríjemným tlakom a proleženinám.Revoluční hmota, ktorá sa s úspechom používa na tie najlepšie matrace alebo anatomické vankúše. Dochádza k zlepšenému prekrveniu, spánok alebo sedenie sú teda bez neustálych zmien polohy pokojnejší a pohodlnejšie.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/23467_anatomixx-baby-platforma-pristylka/images/FC55771-01.JPG https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/23466_anatomixx-baby-matrace/images/FC55772-01.JPG
Cena:
209.90 €
Predaj skončíl
Detailný popis

Vďaka matraci ANATOMIXX® sa budeš budiť odpočinutý a plný energie! ANATOMIXX® MATRACE 90 x 200 x 21 cm obsahuje celkom 5,5 cm pamäťovej peny. Nosnosť matraca 150 kg. ANATOMIXX® "REVOLÚCIA VO spánku a relaxácie ..." ANATOMIXX® memory foam (pamäťová pena) bola vyvinutá v NASA na základe požiadaviek kozmického výskumu. Dokáže kopírovať telo na základe hmotnosti človeka (pena sa prispôsobí telu) a zároveň táto pena reaguje tiež na telesnú teplotu človeka. Výhody ANATOMIXX® matrac z pamäťovej peny celkom 5, 5 cm (1,5 cm + 4 cm) ANATOMIXX® pamäťovej peny snímateľný prací poťah (vrstva 1 + 2 + 3) vrátane ANATOMIXX® vrstvy vďaka svojmu zloženiu reaguje ANATOMIXX®paměťová pena výborne na tlak a teplotu lidskéhotěla a prináša tak skvelé ortopedické vlastnosti.Kvalitní ANATOMIXX® pamäťová pena si svoju účinnostudrží po mnoho rokov a jej vlastnosti sú trvalé. Jej otvorená bunková štruktúra navyše zaisťuje potrebnú vzdušnosť matraca. matrac z ANATOMIXX® pamäťovej peny prinášajú najnižšie zpětnýodpor voči telu zo všetkých ostatných materiálov. Pri spaní na lenivej pene sa znižuje počet otočení tela počas spánku a spánok sa celkovo upokojí. D DETAILNÝ REZ MATRACOV 1. Zelená velúrová vrstva s plastickým prošíváním.Materiál je príjemný, hebký, hladivé, bavlnený velúr. 2. Vrstva z ANATOMIXX® čistej pamäťovej peny, výška 1,5 cm, hustota 50 kg / m3. 3. Fixačný vrstva z priedušnej sieťoviny .. 4. ANATOMIXX® pamäťová pena s kúskami modrého gélu s termoregulačné funkciou, výška vrstvy 4 cm, hustota 45 kg / m3. 5. Spodná vrstva jadra matraca z vysoko odolnej pevnej studenej peny pre dostatočnú oporu a umocnenie pocitu beztiaže, hustota 30 kg / m3, výška vrstvy 15 cm. 6. Spodná textilná vrstva s protišmykovými bodmi. 7. Ochranný velúrový poťah so zapínaním na zips. 8. Ventilačné 3D sieťovina. Vnútorná penová časť je vyrobená zo 100% ANATOMIXX® pamäťovej peny (špičková kvalita - pri výrobe nebolo použité žiadnych lacných a nekvalitných náhrad). Ostatní výrobcovia používajú ako výplň bežné duté vlákno, ale to sa zľahne a po mesiaci prestáva plniť svoju funkciu. Ako je pre značku FC zvykom, vyberáme vždy len ten najlepší materiál! V momente zahriatie telom zmäkne a vďaka efektu tzv. "Pomalého vrátenia do pôvodného stavu" obmedzujú protitlak na exponovaných miestach a zabraňujú nepríjemným tlakom a proleženinám.Revoluční hmota, ktorá sa s úspechom používa na tie najlepšie matrace alebo anatomické vankúše. Dochádza k zlepšenému prekrveniu, spánok alebo sedenie sú teda bez neustálych zmien polohy pokojnejší a pohodlnejšie.

Ďalšie súvisiace produkty