EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

PARFUM ESSENCE cédrové drevo 100 ml

Kód produktu: FC0388
   Cedar wood drevitá vôňa cédrového dreva PARFUM ESSENCE vonná esencia s vysokým obsahom vonných látok 100 ml.    Parfumová esencia je vhodná do aromalámp, kde za pomocou sviečky dochádza k odparovaniu vonné tekutiny z odparovacej misky. Množstvo esencia si zvolíš presne podľa seba. Keď esenciu pridáš, bude vôňa intenzívna. Keď zase zraníš, potom bude jemnejšia. Parfumová esencia je špeciálne vyvinutá tak, aby sa dobre rozpustila vo vode. To je hlavná výhoda na rozdiel od bežných vonných olejov, ktoré nie sú rozpustné vo vode.    Môžeš ju použiť aj do sonických difúzorov, ktoré sú vhodné pre zvlhčenie vzduchu vodou a zároveň ich môžeš použiť aj na rozptýlenie vonných esencií. Informácie nájdeš v návode na použitie u tvojho sonického difuzéru.    Parfum essence môžeš použiť aj na pot-pourri, ktoré už nevonia. Nemusíš ho vyhadzovať. Nakvapkajte potrebné množstvo esencie na pot-pourri. Môžeš ho znovu prevoňať vybranú parfémovou kompozíciou. Je to vlastne recyklácia / znovu-využitie niečoho, čo už by inak doslúžilo. Prečo niečo vyhadzovať, keď stačí pár kvapiek Parfum esencie a pot-pourri vonia ďalej?    Ekológia Tento prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie stačí menšie / polovičná obal. Menšie obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v tvojej kuchyni oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd.    zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách.    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Posledná kvapka Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie.    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/2862_parfum-essence-provence-koncentrovana-parfemova-esence/images/fc0389-provence-parfum-essence-black.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/13189_parfum-essence-fresh-mint-parfemova-esence/images/fc0200-fresh-mint-parfum-essence-black.jpg
sticker
sticker
sticker
sticker
Cena:
5.99 €
Kúpiť
Detailný popis

Cedar wood drevitá vôňa cédrového dreva PARFUM ESSENCE vonná esencia s vysokým obsahom vonných látok 100 ml. Parfumová esencia je vhodná do aromalámp, kde za pomocou sviečky dochádza k odparovaniu vonné tekutiny z odparovacej misky. Množstvo esencia si zvolíš presne podľa seba. Keď esenciu pridáš, bude vôňa intenzívna. Keď zase zraníš, potom bude jemnejšia. Parfumová esencia je špeciálne vyvinutá tak, aby sa dobre rozpustila vo vode. To je hlavná výhoda na rozdiel od bežných vonných olejov, ktoré nie sú rozpustné vo vode. Môžeš ju použiť aj do sonických difúzorov, ktoré sú vhodné pre zvlhčenie vzduchu vodou a zároveň ich môžeš použiť aj na rozptýlenie vonných esencií. Informácie nájdeš v návode na použitie u tvojho sonického difuzéru. Parfum essence môžeš použiť aj na pot-pourri, ktoré už nevonia. Nemusíš ho vyhadzovať. Nakvapkajte potrebné množstvo esencie na pot-pourri. Môžeš ho znovu prevoňať vybranú parfémovou kompozíciou. Je to vlastne recyklácia / znovu-využitie niečoho, čo už by inak doslúžilo. Prečo niečo vyhadzovať, keď stačí pár kvapiek Parfum esencie a pot-pourri vonia ďalej? Ekológia Tento prostriedok je veľmi koncentrovaný. Stačí menšie množstvo oproti klasickým prostriedkom. Neobsahuje zbytočnú vodu, ktorá má za cieľ u obyčajných výrobkov zo supermarketu len zvyšovať celkový objem tekutiny a výhodnosť produktu. Vďaka menšiemu plastovému obalu nášho koncentrátu prospešné pre životné prostredie pri spracovaní odpadových plastov. Ušetríš peniaze za zbytočné nadmerné plastové obaly riedených prostriedkov a ich prepravu do supermarketu. Vďaka tomu získaš len koncentrovanú silu, ktorú skutočne potrebuješ a využiješ. Vznikne menšie množstvo odpadu pre následnú recykláciu plastov. Na zabalenie stačí menšie / polovičná obal. Menšie obal pri preprave k tebe vyprodukuje menej emisií výfukových plynov Zaberie menej miesta v tvojej kuchyni oproti klasickým nekoncentrovaným prostriedkom. Neničí baktérie v čističkách odpadových vôd. zelený tip Tento prostriedok je: Bez chlóru. Bez perborátu. Bez fosfátov. Nikdy nebol, nie je a nebude testovaný na zvieratách. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Posledná kvapka Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie. Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.

Ďalšie súvisiace produkty