EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

PATOBRUSKA elektrická brúska na päty a chodidlá Systémy

Kód produktu: EL93812
Jednoduchá profi domáce pedikúra, kedy pemza už nebude treba! Prečo si kúpiť práve PATOBRUSKU? získaš krásna a jemná chodidla v pohodlí domova nemusíš nikam chodiť a čakať na objednanie odstrániš si nevzhľadnú ztrvdlou kožu kedykoľvek to potrebuješ       Výhody tejto PATOBRUSKY 2 x SILNEJŠÍ lepšie uchopenie, vďaka ergonomickej rukoväti JEDNODUCHÉ ČISTENIE: hlavicu možno ľahko vybrať a umyť "PO POUŽITÍ SÚ CHODIDLA HLADKÁ A hebké na dotyk ..." technické parametre Rozmery š 7,5 x h 4 x v 14,5 cm napájanie 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) Viac na facebooku Pre viac informácií, rád a skúsenosti zákazníkov nás navštívte na "facebookovej profilu" DEDRA SYSTÉMU ". Dozvedieť sa viac Dodávame vrátane návodu v českom a slovenskom jazyce.Záruční lehota 24 mesiacov.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/20006_patobruska-elektricka-bruska-na-paty-zdarma-3-ks-valecky/images/d6tfbb/el93811-01-kopie.jpg
Cena:
15.99 €
Predaj skončíl
Detailný popis

Jednoduchá profi domáce pedikúra, kedy pemza už nebude treba! Prečo si kúpiť práve PATOBRUSKU? získaš krásna a jemná chodidla v pohodlí domova nemusíš nikam chodiť a čakať na objednanie odstrániš si nevzhľadnú ztrvdlou kožu kedykoľvek to potrebuješ Výhody tejto PATOBRUSKY 2 x SILNEJŠÍ lepšie uchopenie, vďaka ergonomickej rukoväti JEDNODUCHÉ ČISTENIE: hlavicu možno ľahko vybrať a umyť "PO POUŽITÍ SÚ CHODIDLA HLADKÁ A hebké na dotyk ..." technické parametre Rozmery š 7,5 x h 4 x v 14,5 cm napájanie 3 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) Viac na facebooku Pre viac informácií, rád a skúsenosti zákazníkov nás navštívte na "facebookovej profilu" DEDRA SYSTÉMU ". Dozvedieť sa viac Dodávame vrátane návodu v českom a slovenskom jazyce.Záruční lehota 24 mesiacov.

Ďalšie súvisiace produkty