Drogéria Domácnosť Dekorácia a hračky Móda Elektro

Mýdlovník čierny stojan na tuhé mydlá silikón

Kód produktu: DA71431
Netradičný stojanček na tuhé mydlá. Okrem skvelého dizajnu určite oceníte aj to, že priamo pod mydlom nikdy nezostane voda, takže mydlo zbytočne neubúda a "nemäkne" vplyvom toho, že by stálo vo vode.    Mýdlovník s prísavkou stlačením uprostred sa prisaje k umývadlu, vani, drezu ... Silikón, 12 x 8,5 x 3 cm.
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/2909_mydlovnik-tyrkysovy-stojan-na-tuha-mydla-silikon/images/nef-3373.JPG https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/2910_mydlovnik-zeleny-stojan-na-tuha-mydla-silikon/images/nef-3287b.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/2912_mydlovnik-fialovy-stojan-na-tuha-mydla-silikon/images/da6039-01.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/2913_mydlovnik-fuchsiovy-stojan-na-tuha-mydla-silikon/images/nef-3329.JPG
Cena:
3.99 €
Predaj skončíl
Detailný popis

Netradičný stojanček na tuhé mydlá. Okrem skvelého dizajnu určite oceníte aj to, že priamo pod mydlom nikdy nezostane voda, takže mydlo zbytočne neubúda a "nemäkne" vplyvom toho, že by stálo vo vode. Mýdlovník s prísavkou stlačením uprostred sa prisaje k umývadlu, vani, drezu ... Silikón, 12 x 8,5 x 3 cm.

Ďalšie súvisiace produkty