EKO Drogéria Kozmetika Domácnosť a elektro Dekorácia a hračky Móda

Bublino CREAMGEL lila fashion tekuté mydlo na telo i ruky

Kód produktu: BA0615
   lila sladká, kvetinová, mošusová vôňa. Typ vône: sladká, kvetinová, mošusová Hlava: mandarínka, eukalyptus Srdce: jazmín, konvalinka Základ: vanilka, Tonka Bubliny CREAMGEL 500 ml gél-krémové mydlo s hydratačné krémovou zložkou ti zaistia pocit hebkej a vláčne pokožky bez parabénov a pridaných farbív s obsahom Aloe Vera.    Zvláčňuje suchú pokožku. Má mimoriadnu schopnosť zvýšiť obsah vlhkosti v pokožke. Jemná pena tvoji pokožku pohladí a šetrne umyje. Už pri samotnom umývaní ucítiš rozdiel oproti klasickým tekutým mydlám. Pri nanesení na pokožku ucítiš jemné pohladenie. Presne tak pôsobí pridaná hydratačná krémová zložka do tohto mydla ..    Vhodné pre citlivú pokožku - bez parabénov aj farbív. Krémovo jemný základ tohto gélu má zvláčňujúce účinky, takže je vhodná aj pre citlivú pleť. Citlivá pleť sa upokojí. Neobsahuje parabény ani pridané farbivá. Navyše obsahuje extrakt z rastliny Aloe Vera.    Ekológia S každým novým výrobkom sa zamýšľame, ako neustále znižovať jeho vplyv na životné prostredie. Nová receptúra a inovatívne balenia sú vždy pod naším drobnohľadom. V prípade nového bubline CREAMGEL sme novo zaradili do predaja aj NÁHRADNÉ NÁPLŇ bez pumpičky. Pumpičku si kúpiš len raz. Až výrobok spotrebuješ, tak si jednoducho pumpičku přešroubuješ na novú náhradnú náplň gélu bublinami. Dá sa aj prepláchnuť vodou, keď by si menil / a parfumáciu. Brnkačka! A čo tým spoločne s tebou docielime? Znížime hmotnosť platového odpadu. Namiesto celej pumpičky budeš recyklovať len obyčajný skrutkovací uzáver. Uzáver náhradné náplne (2,6 gramov) je o 85% ľahší ako samotná pumpička (18,3 gramov). Je to teda o 85% menej plastu (odpadu). Zaujímavé, že? Ale jedno je dôležité. Bez tvojej pomoci toa spolupráce to sami nezvládneme. Vopred ti ďakujeme, že premýšľaš rovnako a pri ďalšom nákupe si kúpiš náhradnú náplň a tú pôvodnú pumpičku použiješ opakovane.    Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie    Posledná kvapka Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie.    Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.
Varianty
MÝDLO
Farby
https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26477_bublino-bounty-tekute-mydlo-na-telo-a-ruce-bez-pumpicky/images/yd2827/ba0619-bounty-bezpumpy-vune-velka.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26479_bublino-lemongrass-tekute-mydlo-na-telo-a-ruce-bez-pumpicky/images/JzOUit/ba0617-cerna-bezpumpa-2021-vune-velka.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/26474_bublino-gold-tekute-mydlo-na-telo-a-ruce-bez-pumpicky/images/siapHK/ba0632-gold-bezpumpy-2020-vune-velka.jpg https://dedra.blob.core.windows.net/cms/ContentItems/27142_bublino-hypnotique-tekute-mydlo-na-telo-a-ruce-bez-pumpicky/images/XObEfA/ba0621-aloegel-bublino-hypnotique-bezpumpicky-vune-velka.jpg
sticker
sticker
sticker
sticker
Cena:
3.79 €
Predaj skončíl
Detailný popis

lila sladká, kvetinová, mošusová vôňa. Typ vône: sladká, kvetinová, mošusová Hlava: mandarínka, eukalyptus Srdce: jazmín, konvalinka Základ: vanilka, Tonka Bubliny CREAMGEL 500 ml gél-krémové mydlo s hydratačné krémovou zložkou ti zaistia pocit hebkej a vláčne pokožky bez parabénov a pridaných farbív s obsahom Aloe Vera. Zvláčňuje suchú pokožku. Má mimoriadnu schopnosť zvýšiť obsah vlhkosti v pokožke. Jemná pena tvoji pokožku pohladí a šetrne umyje. Už pri samotnom umývaní ucítiš rozdiel oproti klasickým tekutým mydlám. Pri nanesení na pokožku ucítiš jemné pohladenie. Presne tak pôsobí pridaná hydratačná krémová zložka do tohto mydla .. Vhodné pre citlivú pokožku - bez parabénov aj farbív. Krémovo jemný základ tohto gélu má zvláčňujúce účinky, takže je vhodná aj pre citlivú pleť. Citlivá pleť sa upokojí. Neobsahuje parabény ani pridané farbivá. Navyše obsahuje extrakt z rastliny Aloe Vera. Ekológia S každým novým výrobkom sa zamýšľame, ako neustále znižovať jeho vplyv na životné prostredie. Nová receptúra a inovatívne balenia sú vždy pod naším drobnohľadom. V prípade nového bubline CREAMGEL sme novo zaradili do predaja aj NÁHRADNÉ NÁPLŇ bez pumpičky. Pumpičku si kúpiš len raz. Až výrobok spotrebuješ, tak si jednoducho pumpičku přešroubuješ na novú náhradnú náplň gélu bublinami. Dá sa aj prepláchnuť vodou, keď by si menil / a parfumáciu. Brnkačka! A čo tým spoločne s tebou docielime? Znížime hmotnosť platového odpadu. Namiesto celej pumpičky budeš recyklovať len obyčajný skrutkovací uzáver. Uzáver náhradné náplne (2,6 gramov) je o 85% ľahší ako samotná pumpička (18,3 gramov). Je to teda o 85% menej plastu (odpadu). Zaujímavé, že? Ale jedno je dôležité. Bez tvojej pomoci toa spolupráce to sami nezvládneme. Vopred ti ďakujeme, že premýšľaš rovnako a pri ďalšom nákupe si kúpiš náhradnú náplň a tú pôvodnú pumpičku použiješ opakovane. Recyklácia Obaly sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Prosíme, aby si po spotrebovaní každého prostriedku obal opäť odovzdal (a) do triedeného odpadu podľa symbolov na obale. Ďakujeme, že aj ty myslíš na ochranu životného prostredia pre budúce generácie Posledná kvapka Využi drogérii aj kozmetiku do poslednej kvapky. Fľaše od čistiacich prostriedkov alebo kozmetiky najprv vypláchni, roztok použi na pranie, umývanie alebo čistenie a využi je vždy do ich poslednej kvapky. Až vypláchnuté fľaše recykluj do plastových zberných kontajnerov. Ušetríš peniaze a zároveň prispeješ k ochrane prírody pri druhotnom spracovaní plastov. Vypláchnuté fľaše sa jednoducho recyklujú a spracovávajú lepšie. Vyrobené v ČR Tento výrobok vyvinuli a vyrobili špecialisti nášho výrobného závodu v Českej Skalici. Už od roku 1995 sme hlavným inovátorom v oblasti vývoja a výroby drogérie.

Ďalšie súvisiace produkty